š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now
27.2mm/31.6mm Carbon Seatpost
| Type | Ā Seat Post |
| Model | Ā SP01 |
| Material | Ā Carbon Fiber |
| Weave | Ā UD Matt |
| Finish | Ā Clear Coating |
| Weight | Ā 400mm: 210+-10g |
| Size | Ā 27.2mm*400mm/31.6*400mm |
| Package included | Ā 1 PC Carbon Seat Post |
Select Size
From $20.65
Original: $59.00
-65%27.2mm/31.6mm Carbon Seatpostā
$59.00
$20.65
Description
| Type | Ā Seat Post |
| Model | Ā SP01 |
| Material | Ā Carbon Fiber |
| Weave | Ā UD Matt |
| Finish | Ā Clear Coating |
| Weight | Ā 400mm: 210+-10g |
| Size | Ā 27.2mm*400mm/31.6*400mm |
| Package included | Ā 1 PC Carbon Seat Post |




















